Βασική Θεματολογία ΣεμιναρίουΤο σεμινάριο είναι δομημένο με τέτοιο τρόπο ώστε να ικανοποιήσει κάθε συμμετέχοντα είτε είναι αρχάριος που θα αποκτήσει τις βασικές και πρακτικές γνώσεις είτε άτομο με εμπειρία που θα συμπληρώσει τα προσόντα του στον χώρο της διάχυσης, δημιουργίας ενδιαφέροντος και αξιοποίησης αποτελεσμάτων ευρωπαϊκών χρηματοδοτούμενων έργων.
Η βασική θεματολογία αφορά:
|
Ειδική Προσφορά (50% έκπτωση) ΜΟΝΟ για άτομα που έχουν βάση την Ελλάδα για το σεμινάριο "Προώθηση, Δημιουργία Ενδιαφέροντος και Aξιοποίηση Aποτελεσμάτων Eυρωπαϊκών Χρηματοδοτούμενων Έργων, 31/3-4/4/2014 - Αθήνα/Ελλάδα
Εμπλούτισε τα επαγγελματικά σου προσόντα και επέκτησε πιστοποιητικό ειδίκευσης στην Προώθηση, Δημιουργία Ενδιαφέροντος και Aξιοποίηση Aποτελεσμάτων Eυρωπαϊκών Χρηματοδοτούμενων 'Εργων από τον διεθνή οργανισμό πιστοποίησης City & Guilds /Institute of Leadership and Management.
Μπορεί ο καθένας που εργάζεται ή στηρίζει επιχειρηματικά ιδιωτικό ή δημόσιο φορέα στην υλοποίηση ευρωπαϊκών έργων να αποκτήσει τις σχετικές γνώσεις παρακολουθώντας το δια ζώσης σεμινάριο που λαμβάνει χώρα στην Αθήνα, στο ξενοδοχείο Novotel, 31/3-4/4/2014 από τις 09:00-14:00 καθημερινά. Στο σεμινάριο συμμετέχουν εκπρόσωποι φορέων από διάφορες χώρες της Ευρώπης και διεξάγεται στην Αγγλική γλώσσα αλλά διευκρινήσεις δύναται να δίνονται κατ' ιδίαν και στην Ελληνική από τους εκπαιδευτές. Το κόστος συμμετοχής μόνο για τα άτομα που έχουν βάση στην Ελλάδα είναι σε ειδική προσφορά με έκπτωση 50% και ανέρχεται συνολικά στα 300 ΕΥΡΩ και περιλαμβάνει και την πιστοποίηση από το City and Guilds/Institute of Leadership and Management. Εγγραφές μέχρι Πέμπτη 27 Μαρτίου 2014 ![]() Εγγυούμαστε 100% ότι το σεμινάριο θα ανταποκριθεί στις προσδοκίες κάθε συμμετέχοντα. Σε οποιαδήποτε περίπτωση που δεν ικανοποιηθείτε από το σεμινάριο, θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας πίσω.
|