ΠΛΗΡΩΜΗ - SUSTAIN 4-5 Ιουνίου 2015 Σεμινάριο στην προώθηση, επικοινωνία και αξιοποίηση αποτελεσμάτων από ευρωπαϊκά χρηματοδοτούμενα έργα.
Κόστος Σεμιναρίου € :
Η εγγραφή/πληρωμή γίνεται είτε με πληρωμή μέσω πιστωτικής κάρτας/Paypal είτε μέσω μέσω τραπεζικής κατάθεσης. Η εγγραφή για να είναι έγκυρη θα πρέπει να έχει πληρωθεί το ποσό. Στην εγγραφή παρακαλώ σημειώστε και τα στοιχεία του τιμολογίου που επιθυμείτε για να σας βγει το σχετικό παραστατικό.
Επιλογή 1: Πληρωμή online μέσω πιστωτικής κάρτας/paypalΕπιλογή 2: Πληρωμή μέσω τραπεζικής κατάθεσηςΕναλλακτικά μπορείτα να πληρώσετε μέσω τραπεζικής κατάθεσης. Η εγγραφή για να ισχύει θα πρέπει να μας στείλετε μέσω email το καταθετήριο πληρωμής του ποσού των 350 ή 600 ΕΥΡΩ στον τραπεζικό λογαριασμό με τα ακόλουθα στοιχεία:
Όνομα Τράπεζας: Τράπεζα Πειραιώς Όνομα Δικαιούχου: NSF CYBERALL ACCESS Αριθμός Λογ/ού: 6835-124579-241 IBAN code: GR4801718350006835124579241 SWIFT-BIC code: PIRBGRAA Άλλες πληροφορίες: Παρακαλώ αναφέρατε τουλάχιστον το ονομ/μο του συμμετέχοντα |